איך נרשמים למחזור הבא ומתי הוא מתחיל?


ההרשמה למחזור פברואר 2021 תחל בין ה-1/11/20 עד ה-21/11/20. להרשמה לחצו כאן.
האם אני מתאימ/ה לתכנית?


התכנית מיועדת לצעירות וצעירים בעלי פוטנציאל גבוה ומוטיבציה להצליח, המגיעים מרקע ללא חוסן כלכלי או מאוכלוסיות גיוון. אנחנו מחפשים אנשים אשר יש להם מוטיבציה גבוהה, יכולת לימוד, משמעת עצמית, דחף להצליח, עניין בטכנולוגיה ומחשבים ונכונות ומחויבות לעבוד במקצוע בתום ההכשרה. התכנית איננה מיועדת לבעלי תארים מתחומי ההנדסה ומדעי המחשב.
איך נראים המיונים לתכנית?


המיונים לתוכנית מורכבים ממספר שלבים. אורכו של הליך המיון הוא עד 3 חודשים.
תהליכי המיון והקבלה לתוכניתנו אינם דורשים ידע קודם ואנו מספקים לך את כל החומרים הנדרשים לתהליכי המיון.
השלבים העיקריים הם:
* שאלון הרשמה * משימת בית - משימה זו כוללת קורס מקוון בשפה העברית בנושאים בסיסיים בתכנות. * הקורס מועבר בצורה חוויתית ואינו דורש כל ניסיון קודם בתחום * מבחן ממוחשב בבית המועמד/ת - הבודק יכולות חשיבה * יום מיונים מקוון / פרונטאלי (בהתאם להנחיות הקורונה): משימת תכנות על בסיס מטלת הבית * ראיון אישי * מבחן כניסה- המבוסס על החומר הנלמד ומהווה את תנאי הקבלה לתוכנית
כיצד ניתן להתכונן למיונים?


אנחנו שולחים מראש את כל החומרים וההנחיות לקראת כל שלב בשלבי המיונים. כלל המשימות שלנו אינן דורשות ידע קודם. אם אתם מעוניינים בכל זאת להתנסות ולבחון האם אתם מתעניינים בתחום, תוכלו לחפש ברשת מידע וקורסים מקוונים המיועדים ל"מתחילים".
האם נדרש ידע קודם במחשבים או בתכנות?


לא.
האם נדרשים ציונים גבוהים בבגרות?


אנחנו דורשים בגרות מלאה או מקבילה לתעודת בגרות. יחד עם זאת, ציוני הבגרות אינם משפיעים. כל המיונים שלנו בוחנים פוטנציאל ויכולות חשיבה הרלוונטיות לעבודה בתחום התכנות.
האם נדרשת ידיעת השפה האנגלית?


כן. נדרשת רמה טובה בקריאה וכתיבה באנגלית. חשוב להדגיש כי אנו לא בוחנים אוצר מילים, שגיאות כתיב או דקדוק ולא מיומנויות שיח, וכמו כן אנחנו לא מסתכלים על הציון שלכם בבגרות. מה שחשוב לנו הוא שתהיה לכם יכולת להבין ולהתמודד עם משימות לימוד עצמי וכתיבת קוד באנגלית.

תהליך המיון לתכנית

שאלות נפוצות

 

מה התכנית הזו מעניקה לי?


תוכנית WeCode מעניקה שלושה יתרונות ייחודיים: 1. רכישת המקצוע המבוקש ביותר בעולם כיום – תכנות – במסלול ממוקד ומואץ 2. סיוע וליווי צמוד בהשמה בתעשייה במשרות במקצוע 3. אופציה למתאימים להשלמת תואר אקדמי מלא במדעי המחשב במסלול ישיר (ללא צורך בשיפור בגרות והשלמת פסיכומטרי)
מה תכנית הלימודים?


הלימודים בתכנית כוללים שלושה קורסי מבוא מהתואר הראשון במדעי המחשב וכן קורסים, שיעורים ופרויקטים מקצועיים ומעשיים במסגרת הכשרה במסלול של Full Stack Web.
כמה יעלו לי הלימודים ?


תכנית WeCode היא תכנית ללא מטרת רווח ונתמכת ע"י תורמים וקרנות בארץ ובחו"ל. התלמידים/ות נדרשים/ות לשלם דמי השתתפות בגובה של 5000 ש"ח. דמי ההשתתפות יכולים להיות משולמים מהפיקדון הצבאי של חיילים משוחחרים והם ייגבו לאחר קבלה רשמית לתכנית. במצבים בהם למועמדים/ות קשיים כלכליים ניכרים ו/או אין ברשותם דמי פיקדון של חיילים משוחררים, ניתן להגיש בקשה חריגה לוועדת הקבלה.
איפה מתקיימים הלימודים?


הלימודים יתקיימו באופן מקוון ולסירוגין תתקיים הגעה פיזית למעבדות חברת Experis הנמצאות בסמיכות לתחנת רכבת "השלום" בתל אביב (בהתאם להנחיות הקורונה).
כמה זמן אורכים הלימודים ובאיזו תדירות מתקיימים?


אורכה של תכנית הלימודים הוא 7 חודשים. הלימודים יתקיימו 5 ימים בשבוע, במתכונת של משרה מלאה.
האם ניתן לעבוד תוך כדי ההכשרה?


ההכשרה הינה במתכונת לימודים של יום שלם, 5 ימים בשבוע (09:00-17:00) בנוכחות חובה. לכן, לא מתאפשר לתלמיד/ה לעבוד במסגרת ההכשרה, למעט במקרים חריגים.

האם מובטחת לי עבודה?


אנו לא מבטיחים עבודה בתום ההכשרה אך אנו כן מבטיחים לדאוג ככל האפשר כי בוגרי התכנית יזומנו לראיונות עבודה אצל חברות אשר אנחנו עובדים ומשתפים פעולה עמן. חשוב להבין! האינטרס שלנו והאינטרס שלכם הוא זהה - מציאת עבודה בתחום מיד בתום ההכשרה. אנחנו נעשה הכל על מנת לסייע לבוגרים שלנו למצוא את המשרה הטובה ביותר עבורם.
מי מעסיק אותי בתום הלימודים?


בוגרי התכנית אשר יתקבלו לעבודה דרכנו ובעזרתנו יועסקו בחברות היעד דרך חברת Experis.
האם אוכל להתחיל לעבוד מיד בתום הלימודים?


כן. בתום הלימודים יהיה ברשותכם את הידע הנדרש וההכשרה המספקת על מנת להשתלב בתפקידי כניסה כמתכנתים/ות. אנחנו נסייע לכם בכל שלב עד למציאת המשרה הראשונה שלכם בתחום : נארגן לכם ראיונות עבודה אצל מעסיקים וחברות מובילות במשק, נכין אתכם לקראת הראיונות, נסייע לכם בהכנת תיק העבודות וקורות החיים ונעשה הכל על מנת שתמצאו את המשרה המתאימה לכם ביותר. הבוגרים נדרשים להתחייב לתעסוקה דרך התכנית במשך שנתיים.
באיזה סוג של תפקידים אוכל להשתלב בתום הלימודים ?


בוגרינו מועסקים במגוון רחב של תפקידי פיתוח תוכנה, ובעיקרם מתכנתי Full Stack web, Front End, Back End, Python ועוד.

השתלבות בתעשייה

על התוכנית

כל הזכויות שמורות 

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook

צרו קשר